Tým Muži A
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 19. 8. 2024 19:57
Odkaz na oficiální zápis

Přinášíme vám souhrn zápasu, ve kterém jsme byli produktivnější a odvezli si zasloužené tři body.

Rychlý nástup a vedení po první půli

Zápas, ve kterém se střetly dva týmy z loňského sestupu. Už v úvodních minutách jsme přečkali pokutový kop domácích díky fantastickému zákroku Štolfy. Vzápětí jsme udeřili na druhé straně, když Matoušek uvolnil Rubáka, který otevřel skóre na 0:1. Před koncem prvního poločasu jsme navýšili vedení po spolupráci Chadima a Kučery – 0:2.

Druhý poločas pod naší kontrolou

Hned po přestávce jsme svůj náskok zvýšili na 0:3, když Drtílek zakončil další povedenou akci, kterou opět režíroval Chadim. Domácí se sice snažili o návrat do zápasu, ale Štolfa v bráně předváděl neskutečné zákroky a držel naše čisté konto. Čtvrtý gól přišel po rohovém kopu Bednáře, kdy Tomek hlavou stanovil konečný výsledek na 0:4. I přes několik šancí domácích v závěru utkání jsme si vedení pohlídali a slavíme vysoké vítězství.