Náměšť/Koněšín - Rozsochy/Rožná 3:0 (2:0)

Tým Dorost
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 2. 9. 2024 13:58

Góly:  29., 32.Dokulil, 70.Ležák M.

Sestava: Beneš - Rubák(74.Běhal), Drtílek, Horký(69.Ošmera) - Ležák M., Chmelíček - Dokulil(46.Lazárek), Matoušek, Ležák D., Chlanda(89.Fadrný) - Čermák

Utkání se nám povedlo, soupeře jsme v prvním poločase do ničeho nepustili a naopak naše standardní situace a rychlé přechody do útoku dělali hostům problémy. Ležák Daniel se tentokrát ve dvou šancích zastřeloval, ale když perfektně vyslal ve 29.minutě Tomáše Dokulila tak jsme šli zaslouženě do vedení. Hned v zápětí našel z rohu Dokulila Matoušek a ve 32.minutě to bylo 2:0. Ještě do poločasu měl dvě šance Čermák, ale skóre se neměnilo.

Na začátku druhé půle jsme nastartovali hosty chybnou úvodní rozehrávkou a po serii chyb měli hosté dvě nebezpečné standartky, ale naštěstí nesnížili. V další šanci se tentokrát opět nepřiklonilo štěstí k Čermákovi, ale asi od 60.minuty jsme začali utkání kontrolovat a když se nádhernou střelou k zadní tyči trefil z dvaceti metrů Maty Ležák bylo rozhodnuto. Utkání jsme dovedli k zaslouženému vítěztví s čistým kontem.