Tým Dorost
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 29. 8. 2024 13:33

Góly: 3., 49., 62., 69. - 41. Matoušek, 59.Ležák Daniel

Na velmi špatném terénu, kde byla vysoká tráva a spousta nerovností, rozhodovala hlavně úspěšnost v osobních soubojích. V těch měli domácí navrch před oběma brankami. Zatímco jejich útočníci se přes naši obranu dostávali celkem jednoduše, naši útočníci z výrazně většího množství šancí vždy ve finálním souboji neuspěli.

Hned na první gól ve 3. minutě jsme soupeři přihráli sami, a to se nám podařilo v prvním poločase ještě dvakrát. Naštěstí nás podržel brankář Beneš. Sami před brankou neuspěli na druhé straně Dokulil ani Čermák, a tak se podařilo po dobrém presingu vyrovnat až těsně před přestávkou velmi dobře hrajícím Matouškem.

Druhá půle začala stejně jako první – naše obrana skorování přímo nabídla. Naštěstí jsme po standardní situaci tvrdou ranou Ležáka vyrovnali, ale opět nás srážel nedůraz před vlastní brankou. Po gólu na 3:2 jsme si nešťastně srazili střelu domácích a bylo to 4:2. V závěru jsme hodně tlačili a měli hodně šancí, zejména Čermák, ale také Chlanda, Dokulil a Lazárek byli několikrát sami před brankářem. Golman s domácím pomezním však nedovolili snížení, a tak si na špatném terénu vybojovali všechny body domácí.